Bidfood LV

Internetveikala noteikumi, piegādes nosacījumi, norēķinu veidiPreču piegādes nosacījumi:

Piegādes teritorijas un laiki:

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR. Ja pasūtījuma summa nesasniedz 50 eur, tad piegādes maksa ir 5 eur. Ir iespējams arī savākt preci no mūsu noliktavas bez piegādes maksas (Jauntrenči, Eimuri, Ādažu novads)

Piegādes laiki:
Pirmdiena – Piektdiena: 08:00 – 19:00
Sestdiena – Svētdiena: 08:00 – 13:00

  • Rīga un Pierīga: piegādes katru dienu
  • Bolderāja un Jūrmala : piegādes otrdienās un piektdienās.
  • Jelgavas, Olaines, Iecavas, Baldones un Ķekavas virziens: piegādes pirmdienās un ceturtdienās.
  • Valmieras, Cēsu, Līgatnes un Siguldas virziens: piegāde trešdienās.
  • Ogres virziens: piegāde ceturtdienās.


Cenas

Preču cenas www.bidfood.lv un izveidotajā pasūtījumā ir norādītas Eiro ar PVN. Preces Pircējam tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā www.bidfood.lv pasūtījuma iesniegšanas brīdī.
Savākšana no noliktavas

Noliktavas darba laiki:
Pirmdiena – Piektdiena: 08:00 – 18:00
Sestdienās: 08:00 – 13:00
Svētdienās: 08:00 – 18:00

Ja Jums ir jautājumi, lūdzam veikt uzziņas zvanot uz šiem numuriem – 20224731 vai 26662290.

Piedāvājam arī bez kontakta piegādi. Ja vēlaties šo pakalpojumu, tad saņemot rēķinu, veicat samaksu tiešsaistē vai ar bankas pārskaitījumu. Privātmājām atstāsim iepirkumus pie vārtiem, bet dzīvokļu īpašniekiem pie ēku durvīm. Iepriekš mūsu šoferi individuāli izrunās ar Jums visas piegādes detaļas pa Jūsu norādīto tālruni.

Atteikuma Tiesības un Tiesības atteikties

Klientam ir tiesības vienpusēju izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas, nekavējoties par to izmantošanu informējot BIDFOOD LATVIA pa e-pastu: info@bidfood.lv vai pa telefonu +371 27679 411. Atteikuma tiesības var tikt izmantotas kā noteikts normatīvajos aktos, šajos Lietošanas noteikumos un citos attiecināmos BIDFOOD LATVIA izdotajos nosacījumos. Klients ir atbildīgs par izmaksām, kas saistītas ar šādu pasūtījumu atgriešanu.

Klientam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces 14 dienu laikā, par to ziņojot BIDFOOD LATVIA, izņemot svaigās pārtikas precēm ar īsu derīguma termiņu. Klients sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu.

Atgriežot pārtikas preces BIDFOOD LATVIA, tām ir jābūt orģinālajā iepakojumā, neatvērtām, derīguma termiņa ietvaros +1 diena. Ja klients nevar nodrošināt šīs prasības, BIDFOOD LATVIA patur tiesības klientam neizmaksāt naudu par atgrieztajām precēm.

Ja Klients ir konstatējis pēc pasūtījuma saņemšanas, ka pasūtījumā prece ir bojāta vai/un sliktas kvalitātes, Klients vēršas BIDFOOD LATVIA servisā ar pieteikumu, kuram pievieno fotogrāfiju ar bojāto preci un Klientu Serviss noorganizēs naudas atgriešanu uz Klienta kontu 10 darbu dienu laikā, no kuras tika veikts pirkums. BIDFOOD patur tiesības Klientam lūgt visu bojāto preci atgriezt BIDFOOD LATVIA noliktavā, no kura tika veikta piegāde vai izsniegšana.